درباره ما
معرفی "محبوبترین‌ها" و نحوه ثبت مطالب در سایت
شاید برایتان پیش آمده است که بخواهید خود یا مجموعه، اثر و محصول‌تان را در یک دانشنامه آزاد (امثال ویکی پدیا) ثبت کنید اما بعد از کلی وقت گذاشتن و زحمت، مدیر آن بخش براحتی مطلب شما را پاک کرده است تنها به جرم اینکه یک ایرانی هستید و یا اینکه سلیقه و فکرش با شما یکی نیست!
شاید برایتان پیش امده است که بخواهید آراس اس سایت شخصی یا مجموعه خود را در یکی از سایت‌های خبرخوان ثبت کنید تا از این راه اخبار و مطالبتان بیشتر دیده شوند اما با درخواست‌های مالی عجیبی روبرو شده‌اید و نهایتا مجبور شدید که بی‌خیال آن شوید!
شاید برایتان پیش آمده است که بخواهید ببینید مردم چه دیدگاه و نظری نسبت به شما و یا مجموعه، اثر و محصول شما دارند اما اطلاعاتی که داطرافیان به شما می‌دهند را ناقص و بعضا چاپلوسانه می‌دانید و نظرسنجی‌های رایج را نیز گرفتار برخی بازیها ناعادلانه و غیرواقعی می‌شمارید و یا اینکه از همین رو بسیار علاقمندید که مردم مستقیما به شما امتیاز دهند و اعلام کنند که شما در بین سایر کارشناسان، متخصصان و فعالان آن حوزه چه جایگاهی را در بین مردم دارید و چندمین نفرید و یا اثر و محصول شما تا چه حد برای مردم قابل احترام می‌باشد.
و حالا سایت "محبوبترین‌ها" آمده تا همه این آرزوهای شما را به سادگی و بدون هر گونه هزینه مالی برآورده کند و محیطی برای معرفی، رقابت و دیده شدن همه نخبگان، مجموعه‌ها و تولیدکنندگان ایرانی باشد.
خلاصه اینکه؛ "محبوبترین‌ها" علاوه بر اینکه یک دانشنامه آزاد بومی است ( تا اینکه خود و مجموعه و محصول‌تان را آنگونه که می‌خواهید دقیقا به دیگران معرفی کنید)، اولین سایت رنکینگ‌دهی و رتبه‌بندی داخلی بر اساس رای کاربران نیز می‌باشد و در کنار این دو مزیت، محیطی بسیار ساده و راحت برای اطلاع از تمامی مطالبی که چهره‌ها، مجموعه‌ها و تولیدکنندگان مختلف ایرانی در سایت‌های خود درج می‌کنند، نیز می‌باشد.
شیوه ثبت پروفایل و فعالیت در "محبوبترین‌ها"
سایت "محبوبترین‌ها" دو جامعه هدف یا دو نوع کاربر دارد. عده‌ای از فعالان، نخبگان، مشاهیر و تولیدکنندکان در حوزه‌های مختلف (سیاسی، ورزشی، هنری، اقتصادی و ...) می‌باشند که قصد معرفی و در معرض رقابت قرار دادن خود یا چهره، مجموعه و محصول محبوب خود را بدون هر گونه هزینه کردن دارند که با ثبت نام در این سایت و تکمیل پروفایل به هدف خود می‌رسند و دسته دیگر مخاطبان عام و کاربران عمومی می‌باشند که قصد دارند تمامی اخبار و مطالب پیرامون چهره‌ها، مجموعه‌ها و محصولات و ... را یکجا و زودتر از دیگران بصورت موضوع بندی شده ببینند و همچنین با آنان بیشتر آشنا شوند که با وارد شدن به سایت (بدون هر گونه ثبت نام) از مزایای آن استفاده می‌کنند.
سایت "محبوبترین‌ها" از طرفی نقش یک دانشنامه آزاد معرفی مشاهیر، مجموعه‌ها و محصولات ایرانی را ایفا می‌کند که همه کاربران می‌تواند با ثبت نام در این سایت، ضمن معرفی خود یا چهره، مجموعه و محصول داخلی محبوبشان (که دارای شرایط می‌باشند) در گروه مربوطه، در یک دانشنامه جامعه عمومی و رقابت دائمی شرکت کنند و پروفایل خود را در معرض رای و امتیاز دیگران قرار دهند و به این وسیله پروفایل محبوب هر روز، هفته، ماه و سال در هر بخش را بصورت آنلاین مشاهده نمایند.
"محبوبترین‌ها" نه تنها یک دانشنامه آزاد ثبت و معرفی مشاهیر، نخبگان، مجموعه ‌ها و محصولات ایرانی می‌باشد بلکه فضایی سالم و بی‌طرف در حوزه رتبه بندی و رقابت گسترده و متناسب با فرهنگ بومی می‌باشد که برخلاف برخی رتبه‌بندی های ساختگی، کاربران بعد از مطالعه پروفایل مربوطه با شناخت کامل به آن شخص یا مجموعه و محصول امتیاز می‌دهند.
شیوه امتیاز دهی در این سایت به اینصورت است که در کنار تصویر هر پروفایل، چند ستاره درج شده است که کاربران باید با کشیدن موس خود بر روی آن ستاره ها و کلیک زدن بر تعداد ستاره های زرد شده به پروفایل محبوب خود از بین یک تا 5 امتیاز دهند. اگر در حین کشیدن موس، یک ستاره زرد شده را کلیک کنید؛ یک امتیاز محسوب می شود و همینطور اگر ۴ ستاره را کلیک نمایید؛ طبیعتا چهار امتیاز برای آن پروفایل محسوب می‌شود. کابران می‌توانند به پروفایل‌هایی که بیشترین امتیاز را کسب کرده‌اند، تا ۵ امتیاز نیز اختصاص دهند.
اسامی هر پروفایل بر اساس حروف الفبا تنظیم شده است و در صفحه اصلی سایت و در زیر هر بخش، سه پروفایل اول ( که بیشترین امتیاز را در زیرمجموعه خود گرفته‌اند) از سه زیر مجموعه اول آن بخش نمایش داده می شود که برای نمایش سایر موارد می توانید بر روی گزینه "مشاهده همه" کلیک کنید.
با انتخاب هر بخش ( سیاسی، ورزشی، هنری و ...) ابتدا ردیف‌هایی از پروفایل‌ها را مشاهده می کنید که در هر ردیف شش پروفایلی که بیشترین امتیاز را در زیر مجموعه خود گرفته‌اند، نمایش داده می شود و بعد از آن اخبار مربوط به آن بخش خواهد آمد. طبیعتا برای مشاهده سایر پروفایل‌های یک مجموعه باید بر روی "مشاهده همه" در ادامه همان ردیف و یا بر روی نام زیرمجموعه هر پروفایل که زیر هر تصویر آمده است، کلیک کنید.
از دیگر امکانات بی‌نظیری که این سایت در اختیار کاربران قرار می دهد اینکه هر کابر می تواند یک آر اس اس از سایت شخصی یا محصول و سازمان محبوب خود که مرتبط با پروفایلش می‌باشد را نیز بصورت رایگان در این سایت درج نمایند تا اخبار آنها در فضایی پربیننده و عمومی بازنشر پیدا کند.
شما نیز برای ثبت نام خود (در صورتی که از نخبگان و مشاهیر محسوب می شوید) یا چهره و مجموعه و محصول محبوب خود اینجا یا بر روی گزینه "ثبت‌نام" در قسمت بالای سایت لیک کنید و پس از تکمیل ثبت نام از طریق گزینه "ورود" در بالای سایت پروفایل خود را تکمیل کنید و در صورت ضرورت بعدها نیز می‌توانید آنرا از همین طریق ویرایش کنید.
شرایط و قوانین ثبت‌نام
کاربران محترم برای ثبت پروفایل مربوط به خود یا شخصیت، مجموعه و محصول محبوب خود باید نکات ذیل را مدنظر داشته باشند.
1- برای ثبت هر پروفایل در سایت "محبوبترین‌ها"، در حین ثبت‌نام یک ایمیل واقعی از شما دریافت می‌شود که بعد از تائید لینک ارسالی به ایمیلتان، آنگاه شما می توانید پروفایل مدنظرتان را ثبت کنید تا بعد از تائید مدیر سایت به نمایش عموم دراید. بنابراین کسانی که قصد دارند؛ چند چهره یا مجموعه و محصول را معرفی کنند، قطعا باید برای هر کدام یک ایمیل جداگانه واقعی در نظر بگیرند.
2- در هر پروفایل تنها می‌توانید یک چهره یا مجموعه و محصول داخلی را معرفی کنید بنابراین هر پروفایل تنها اختصاص به معرفی یک شخص یا مجموعه و محصول دارد و نباید در یک پروفایل به هر نوع به معرفی غیر آن پرداخته شود.
3- شخصیت‌های معرفی شده باید ایرانی الاصل و در یکی از زیر مجموعه‌های گروهها متخصص، نخبه و یا چهره مشهور محسوب شوند و طبق مقررات و قوانین کشور، هیچ منع قانونی برای معرفی آنان نباشد. مجموعه‌های معرفی شده (اعم از ارگان‌ها، سازمان‌ها، نهادها، شرکت‌ها و سایر مجموعه‌ها) نیز باید ایرانی و فعالیت آنها قانونی باشد. و محصول معرفی شده نیز باید تولید داخل یا مشترک و مجوز قانونی داشته باشد.
4- آر اس اس‌هایی که کاربران محترم در پروفایل خود ثبت می‌کنند باید از سایت اختصاصی چهره و یا مجموعه و محصول معرفی شده در پروفایل و کاملا مرتبط با آن باشد.
5- در پروفایل برای معرفی خود و یا شخصیت، مجموعه و محصول مدنظرتان، از تخریب، سیاه نمایی و یا تبلیغات منفی علیه دیگران خودداری کنید و بجای تبلیغات منفی علیه دیگران، سعی در معرفی کامل موضوع پروفایل خود بپردازید.
6- انتشار هر گونه کلمه و عبارتی که بار منفی و غیراخلاقی و یا تفرقه انگیزانه داشته باشد و یا انتشار آن غیرقانونی محسوب گردد ممنوع می‌باشد.
7- آر اس اس‌های ارسالی باید بدون هر گونه مشکل و خرابی باشد در غیر اینصورت سایت قادر به خواندن اخبار آن سایت نخواهد بود.
8- اطلاعات ثبت شده (اعم از ایمیل، شماره و ...) کاملا محرمانه نزد مدیر سایت "محبوبترین‌ها" خواهد ماند و تنها مشخصات عمومی از قبیل نام پروفایل، متن معرفی درج خواهد شد.)
9- قبل از ثبت هر پروفایل، ابتدا از طریق جستجوی بالای سایت مطمئن شوید که قبلا کسی آنرا ثبت نکرده است و در صورتی که فردی دیگر قبل از شما، به معرفی شما یا مجموعه و محصولتان پرداخته است، شما می توانید با ثبت نام در سایت و ارسال معرفی نامه مورد تائید و ارسال مدارکی که اثبات کننده ادعای شما باشد، از مدیر سایت درخواست کنید که مدیریت و اختیارات مربوط به ویرایش آن پروفایل را به شما اختصاص دهد. ( لازم بذکر است طبیعتا در ثبت نام اولیه سختگیری زیادی نشده بنابراین پیشنهاد می شود که قبل از دیگران خودتان به معرفی خود یا مجموعه و محصولتان بپردازید تا آنگونه که مدنظرتان است پروفایلتان را تکمیل کنید در غیر اینصورت زمانی که دیگران شما را به هر دلیلی ( اعم از علاقمندی، احساس وظیفه و ...) ثبت نام کرده‌اند، تنها در صورتی مدیریت آن پروفایل به شما واگذار می شود که از طریق کانالهای ارتباطی با سایت، مدارک مستند ارائه گردد و از سوی سایت نیز اقداماتی برای اثبات ادعای شما صورت خواهد گرفت)
10- مسئولیت قانونی مطالب هر پروفایل بر عهده درج کننده آن پروفایل می‌باشد و همچنین از آنجا که تمامی اخبار این سایت بصورت خودکار از طریق آر اس اس های ارسالی کاربران می باشد، مسئولیت خبرهای منتشر شده نیز بر عهده سایت منبع می‌باشد.
در پایان از کاربران محترم تقاضامندیم که بدلیل آزاد بودن درج پروفایل و مطالب، علی رغم همه نظارت‌ها از سوی مدیریت سایت، در صوتی که کلمات و یا عبارتی خلاف قانون کشور و منافی فرهنگ ایرانی و اسلامی مشاهده نمودید از طریق بخش "تماس با ما" سایت، ما را در جریان آن قرار دهید.صفحه اصلی | ارتباط با ما | درباره ما | خبرنامه | جستجو | نقشه سایت | RSS
محبوبترین‌های سیاسی | محبوبترین‌های ورزشی | محبوبترین‌های هنری | محبوبترین‌های اقتصادی | محبوبترین‌های دانش | محبوبترین‌های اندیشه | محبوبترین‌های فرهنگ و ادب | محبوبترین‌های ارتباطات | محبوبترین‌های تاریخ و جامعه | محبوبترین‌های بهداشت

سامانه جامع معرفی و رتبه‌دهی مشاهیر، نخبگان، مجموعه‌ها و تولیدات ایرانی

محبوبترین‌ها,مشاهیر ایران,بیوگرافی نخبگان,جدیدترین اخبار,محبوبترین‌چهره‌ها,محبوبترین‌های سیاسی,محبوبترین‌های ورزشی,محبوبترین‌های هنری,محبوبترین‌های اقتصادی,محبوبترین‌های پزشکی,محبوبترین‌های فرهنگی,محبوبترین‌های دین و اندیشه,محبوبترین‌های رسانه و ارتباطات,محبوبترین‌های علم و دانش,محبوبترین‌های تاریخ و جامعه,