سیاسی » نمایندگان مجلس دهم » نمایندگان هرمزگان » تعداد بازدید: ٣٠٧٣٥٩
احمد مرادی
امتیاز:
احمد مرادی منتخب مردم بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی از استان هرمزگان در مجلس دهم شورای اسلامی می باشد.


حاج احمد مرادی در پنجم مهر ماه (۱۳۴۷ ه. ش.) در محله ی سید کامل شهرستان بندرعباس، چشم به جهان گشود. پدر و مادرش از ذاکرین حسینیه امام جعفر صادق علیه السلام بودند و با بهره گیری از آموزه های مکتب اهل بیت علیهم السلام، با سادگی و بی آلایشی به تربیت فرزند خود همّت گماردند. حاج احمد مرادی در سال ۵۳ با اشتیاق وارد دبستان حافظ شد و تحصیلات ابتدایی خود را در این مدرسه به پایان رساند؛ سپس مقطع راهنمایی را در مدرسه امیر کبیر و شهید عباسپور طی نمود. وی که به پزشکی بسیار علاقمند بود، رشته ی علوم تجربی را انتخاب و در دبیرستان ابن سینا مشغول به تحصیل شد.

در سال ۶۵ که جنگ تحمیلی به اوج خود رسیده بود، او نوجوانی۱۷ ساله، در پایه دوم دبیرستان درس میخواند؛ در آن شرایط برای دفاع از خاک ایران زمین، لباس رزم به تن کرد و در کنار دوستان باوفای خویش: شهیدان الله پرست، مجیدی، آبسواران، حسنپور، غلامی، آبسینه، کرمزاده، دانشمند، انصاری، بازدار، مریدی، رضایی و دیگر خوبان در عملیاتهای کربلا ۱، کربلا ۴، کربلا ۵ و فاو شرکت نمود و ۱۵ ماه جانانه در مقابل رژیم بعث صدام ایستاد و بر اثر اصابت ترکش از ناحیه دو پا مجروح و مفتخر به ۴۰ درصد جانبازی نائل گردید.
حاج احمد مرادی ورزش را در کنار درس خواندن جزیی از زندگی خود میدانست. علاقهاش به ورزش به دوران کودکی و نوجوانی او بر میگردد. منتخب استانی در رشتهی دو و میدانی و منتخب فوتبال جوانان استان، حاکی از علاقه و توانمندی ایشان به ورزش بوده است.
ایشان تحصیلات دبیرستان را با تغییر رشته از علوم تجربی به علوم انسانی ادامه داد. وی تحصیلات دانشگاهی را در رشتهی کارشناسی حقوق آغاز نمود و پس از آن موفّق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد در رشتهی حقوق عمومی گردید.
ایشان از سال ۶۶ به عنوان کارشناس، جذب استانداری هرمزگان شد. وی با درایتی که از خود نشان داد، در مسئولیتهایی از جمله: رئیس گروه سیاسی، معاون مدیر کل سیاسی، مدیر کل امنیتی و انتظامی، معاون سیاسی و امنیتی استانداری (سرپرست) و فرماندار شهرستان بندرعباس مفتخر خدمت به مردم هرمزگان گردید. ایشان بخاطر علاقهای که به خانوادهی جانبازان و معلولین دارند، در کارنامهی خود رئیس هیأت ورزشهای جانبازان و معلولین استان نیز به ثبت رساندهاند.
ارتباط نزدیک و صمیمی با تودهی مردم، تواضع و خدمات رسانی، ولایتمداری و داشتن بصیرت، توان و بینش بالای علمی توأم با تقوا سبب شد، حاج احمد مرادی به عنوان فرماندار بندرعباس، محبوب و زبانزد عام و خاص گردد.
حاج احمد مرادی در دانشگاه پیام نور، آزاد، علمی کاربردی جهاد دانشگاهی و مرکز آموزش استانداری دروس کارشناسی از جمله مبانی علم حقوق، حقوق اداری و حقوق کار، تدریس داشته و هم اکنون دانشجوی دوره دکترای مدیریت عالی کسب و کار است. بحمدالله ایشان با کسب تجربهی طلایی دوره های مدیریتی در استانهای هرمزگان، تهران، یزد و فارس شناخت قابل توجهی با وزارتخانه های کشور دارند و اشتغال وی در دو قوه ی مجریه و قضاییه سبب گردیده که وی به عنوان کارشناسی زبده در نزد رجال سیاسی و فرهیختگان کشوری و استانی مورد تکریم و احترام قرار گیرد.


توجه: از آنجا که درج مطالب در سایت "محبوبترین‌ها" برای همه کاربران آزاد می باشد، از همه کاربران محترم تقامندیم؛ در صورت مشاهده مطلبی خلاف واقع، غیرقانونی و یا منافی فرهنگ و اخلاق ایرانی و اسلامی در هر یک از پروفایل‌ها، از طریق بخش "تماس با ما" سایت مدیریت سایت را در جریان بگذارید.
 روابط عمومی سایت محبوبترین‌ها
Share

صفحه اصلی | ارتباط با ما | درباره ما | خبرنامه | جستجو | نقشه سایت | RSS
محبوبترین‌های سیاسی | محبوبترین‌های ورزشی | محبوبترین‌های هنری | محبوبترین‌های اقتصادی | محبوبترین‌های دانش | محبوبترین‌های اندیشه | محبوبترین‌های فرهنگ و ادب | محبوبترین‌های ارتباطات | محبوبترین‌های تاریخ و جامعه | محبوبترین‌های بهداشت

احمد مرادی

محبوبترین‌ها,مشاهیر ایران,بیوگرافی نخبگان,جدیدترین اخبار,محبوبترین‌چهره‌ها,محبوبترین‌های سیاسی,محبوبترین‌های ورزشی,محبوبترین‌های هنری,محبوبترین‌های اقتصادی,محبوبترین‌های پزشکی,محبوبترین‌های فرهنگی,محبوبترین‌های دین و اندیشه,محبوبترین‌های رسانه و ارتباطات,محبوبترین‌های علم و دانش,محبوبترین‌های تاریخ و جامعه,