سیاسی » نمایندگان مجلس دهم » نمایندگان اردبیل » تعداد بازدید: ٣٠٨٢٧٨
صیدف بدری
امتیاز:
صیدف بدری کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه اردبیل، نمین و نیر می باشد

صدیف بدری فرزند انعام اله در یکم شهریور ماه سال ۱۳۵۱ در روستای ایلخچی سفلی از توابع شهرستان گرمی پا به عرصه هستی نهاد . تحصیلات ابتدایی را در زادگاهش و راهنمایی و متوسطه را در شهرگرمی به پایان رسانید و در سال ۱۳۶۹ موفق به اخذ دیپلم در رشته ریاضی و فیزیک گردید .با شرکت در آزمون سراسری سال ۱۳۶۹، در رشته مهندسی عمران دانشگاه امام حسین(ع) تهران پذیرفته شده و در سال ۱۳۷۴ با معدل عالی از آن دانشگاه فارغ التحصیل گردید.

سپس در همان سال در مقطع کارشناسی ارشد پذیرفته شده ودر سال ۱۳۷۷ موفق به دریافت مدرک کارشناسی ارشد مهندسی عمران- سازه با معدل عالی از دانشگاه تبریز گردید. پس از اتمام تحصیلات،شروع به فعالیت در شرکت جهاد خانه سازی استان آذربایجان شرقی نمود و مدتی نیز بعنوان معاون فنی و مهندسی شرکت مذکور مشغول خدمت بود.

از سال ۱۳۷۹ به مدت ۳ سال به عنوان معاون معماری و شهرسازی شهرداری منطقه ۲ کلانشهر تبریز فعالیت نمود و همزمان با پست های کلیدی فوق الذکر به عنوان عضو سازمان نظام مهندسی استان آذربایجان شرقی و عضو هیات مدیره و دبیر سازمان مذکور نقش موثری ایفا نمود.

با گذشت حدود ۱۲ سال فعالیت موثر و مناسب درکلانشهر تبریز، از سوی اعضای محترم شورای اسلامی شهر گرمی ، بعنوان شهردار گرمی انتخاب گردید.اما پس از حدود هفت ماه فعالیت در این سمت، بنا به دلایلی که بعدها در نشریه “یاشیل مغان” اندکی راجع به آن توضیح داد، استعفای خود را تقدیم شورا نموده و از ادامه خدمت در کسوت شهرداری گرمی انصراف داد.

وی پس از استعفا، به سمت معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اردبیل منصوب گردید.با گذشت حدود یکسال، بعنوان مدیر کل اداره نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل منصوب شد. در طول تصدی این پست،به اجراء و تکمیل پروژه های تجهیز و نوسازی مدارس استان پرداخت و کارنامه قابل قبولی داشت.
سپس بعنوان رئیس سازمان مسکن و شهرسازی استان اردبیل منصوب گردیده و خدمات موثر زیادی در حوزه عمرانی و شهرسازی شهرهای استان ارائه داد و بمدت بیش از یکسال نقش موثری ایفا نمود.

در مهم ترین و حساس ترین انتخاب و در تاریخ نوزدهم فروردین ماه سال ۱۳۹۰ با رای اکثریت قاطع اعضای محترم شورای اسلامی شهر اردبیل(با هشت رای از نه رای)به سمت شهردار شهر ولایتمدار اردبیل انتخاب شد. مهندس جوان در مسئولیت خطیر شهرداری شهر دارالارشاد و توریستی اردبیل فعالیتهای عمرانی بسیار فراوانی در تمام حوزه ها و مناطق و محلات شهر انجام و کارنامه درخشانی کسب نمود.

صعود تیم شهرداری اردبیل به لیگ دسته یک کشور پس از حدود ۱۵ سال، راه اندازی بلیط الکترونیکی در ناوگان حمل و نقل شهری برای اولین بار، رکورد بی سابقه۸۵۰ هزار تن آسفالت ریزی، اجرای ۲۴ پل عابر گذر، خرید ۳۲ دستگاه اتوبوس، اخذ گواهی نامه مدیریت کیفیت در سال ۹۲، ارتقا درجه این شهرداری پس از ۴۰ سال و… از مهمترین دستاوردهای وی در طول تصدی این پست بود .

در اردیبهشت سال ۹۲ بعنوان شهردار برتر ایران انتخاب گردید و در همان سال بعنوان مدیر نقدپذیر کشور انتخاب شد. باتوجه به خدمات عمرانی و فرهنگی مناسب ایشان، اعضای محترم شورای اسلامی شهر اردبیل برای باردوم ایشان را باقاطعیت آراء( یازده رای از سیزده رای) مجددا بعنوان شهردار در شهریورماه سال ۹۲ انتخاب نمودند . که در مجموع ایشان بمدت چهار سال در شهر اردبیل بعنوان کلیددار شهر مشغول خدمات فراوانی شدند .توجه: از آنجا که درج مطالب در سایت "محبوبترین‌ها" برای همه کاربران آزاد می باشد، از همه کاربران محترم تقامندیم؛ در صورت مشاهده مطلبی خلاف واقع، غیرقانونی و یا منافی فرهنگ و اخلاق ایرانی و اسلامی در هر یک از پروفایل‌ها، از طریق بخش "تماس با ما" سایت مدیریت سایت را در جریان بگذارید.
 روابط عمومی سایت محبوبترین‌ها
Share
صفحه اصلی | ارتباط با ما | درباره ما | خبرنامه | جستجو | نقشه سایت | RSS
محبوبترین‌های سیاسی | محبوبترین‌های ورزشی | محبوبترین‌های هنری | محبوبترین‌های اقتصادی | محبوبترین‌های دانش | محبوبترین‌های اندیشه | محبوبترین‌های فرهنگ و ادب | محبوبترین‌های ارتباطات | محبوبترین‌های تاریخ و جامعه | محبوبترین‌های بهداشت

صیدف بدری

محبوبترین‌ها,مشاهیر ایران,بیوگرافی نخبگان,جدیدترین اخبار,محبوبترین‌چهره‌ها,محبوبترین‌های سیاسی,محبوبترین‌های ورزشی,محبوبترین‌های هنری,محبوبترین‌های اقتصادی,محبوبترین‌های پزشکی,محبوبترین‌های فرهنگی,محبوبترین‌های دین و اندیشه,محبوبترین‌های رسانه و ارتباطات,محبوبترین‌های علم و دانش,محبوبترین‌های تاریخ و جامعه,